НОВА ЯКІСТЬ СЕРВІСУ

Перший міні-маркет мережі у Лубнах


18 червня 2017 р.


Компанія “Укргаз Ресурс” завершила спорудження свого першого торгівельного павільйону, який невдовзі запрацює при АГЗС компанії у Лубнах. Наразі тривають роботи по внутрішньому облаштуванню торгівельної площі.

Торгівельний зал площею 24 кв.метри працюватиме цілодобово і запропонує лубенцям продукти харчування, снеки, тютюнові вироби та інші товари першої необхідності. Окрема зона павільйону виділена під міні-кафе, де можна буде випити фірмової кави, або скуштувати запашної випічки.

news 3 4

До оплати приймаються готівка, банківські картки та паливні талони “Укргаз Ресурс”. Клієнтам надаватиметься безкоштовний Wi-Fi та сучасна вбиральня. Як і всі інші станції “Укргаз Ресурсу”, новий торгівельний павільйон буде обладнаний відеоспостереженням, що суттєво підвищує безпеку автолюбителів та автомобілів під час перебування на АГЗС.

Новий міні-маркет стане найближчим джерелом свіжих продуктів та товарів першої необхідності для мешканців віддаленої частини вул. Кононівська. Після відкриття АГЗС “Укргаз Ресурс” вони вже отримали якісне нічне освітлення цієї вулиці.

У разі, якщо робота першого міні-маркету нашої мережі виявиться успішною, новий формат буде поширено і на інші станції “Укргаз Ресурс”.