НОВА ЯКІСТЬ СЕРВІСУ

Природний газ

Документи

19.06.2017 року ТОВ «УКРГАЗ РЕСУРС» видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України (Постанова №817 від 19.06.2017р. Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)).

Повідомляємо, що згідно абз.5 п.1. ст.1 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», ліцензія — це запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

Реєстр можна подивитися тут ми в реєстрі постачання природного газу за №219.

Надійність

Надійність постачання газу, в тому числі, забезпечується:

  • укладеними та діючими договорами на транспортування та зберігання природного газу із ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»;
  • чітким виконанням вимог діючих нормативно-правових актів, що регулюють ринок природного газу України.

ТОВ «Укргаз ресурс» є постійним учасником електронної системи публічних закупівель ProZorro (dzo.com.ua), електронного майданчика державних та комерційних торгів ТОВ «ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА» (zakupki.prom.ua), має акредитацію на Товарній біржі «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ», ueex.com.ua), Торговому порталі Fabrikant.ua, електронному торгівельному майданчику SmartTender (smarttender.biz).